صنایع مفتولی و گالوانیزه سفیران به عنوان اولین دارنده خط گالوانیزه گرم در غرب کشور ، تولیدکننده محصولات مفتولی در این منطقه می باشد.
این مجموعه فعالیت خود را از ابتدای سال ۹4 با هدف اشتغالزایی و کمک به رونق تولید آغاز کرد و در این مسیر با یاری خداوند به این مهم دست پیدا کرد به طوری که این واحد بخش قابل توجهی از سهم تولید، فروش و صادرات این محصولات را کسب کرد و امروز با توجه به ظرفیت بالقوه کمّی و کیفی به عنوان واحدی موفق در این حوزه شناخته می شود.
نکته حائز اهمیت در بالابردن کیفیت محصولات و بهبود فرآیند تولید، استفاده از مواد شیمیایی و کاتالیزگرهای مناسب در این صنعت می باشد که این مجموعه با برخورداری از دانش فنی تیم تحقیق و توسعه و بهره مندی از چندین سال تجربه فعالیت کاملا تخصصی در حوزه پوشش و مقاومت در برابر خوردگی به تولید شیمیایی این مواد دست یافته که نتیجه آن تولید یکی از مهمترین محصولات این مجموعه یعنی سیم با پوشش گالوانیزه گرم است که بخش چشمگیری از فاکتورهای کیفی تولید محصولات مفتولی را در بر می گیرد.
با توجه به فرآیند خاص تولیدی و کیفیت نهایی، این محصول قابلیت اخذ استانداردهای ASTM 641 (انجمن گالوانیزه آمریکا) و ISO 1461 (تاییدشده توسط اتحادیه اروپا و بریتانیا) را دارد، که این استانداردها بیانگر کیفیت تولید از جنبه های مختلفی از جمله: یکنواختی، چسبندگی و میزان پوشش گالوانیزه می باشد که مقاومت این محصول را در انواع محیط های خورنده، گرم، مرطوب و محیط های اسیدی تضمین می کند.
از دیگر محصولات تولیدی این شرکت می توان به توری حصاری (فنس)،گابیون، سیم خاردار و توری جوشی اشاره کرد که سیم گالوانیزه ماده اولیه در فرآیند بافت آن ها می باشد؛ ضمن آنکه سیم سیاه آنیل و غیر آنیل و توری پرسی نیز دیگر اقلام سبد تولیدی این شرکت را تشکیل می دهند.
در آخر لازم به ذکر است که کلیه اعضای این مجموعه صنعتی با داشتن نگاهی بلند مدت و توجه ویژه به اشتغال زایی پایدار، در راستای برطرف نمودن بخشی از نیاز بازارهای داخلی و بین المللی به تولیدات این حوزه، قدم های بزرگی برداشته اند که با لطف خداوند متعال این اهداف ارزشمند محقق شده و هدف این مجموعه تلاش برای دستیابی به آینده ای بهتر و روشن تر می باشد.

تماس با ما

همراه مدير بازرگانی حامد نوری:            ۰۹۱۸۵۶۲۳۷۹۱  

    •                                               ۰۸۳-۳۴۳۰۸۳۰۰
    •                                              ۰۸۳۳۴۷۳۳۸۵۷     
    •                                        info@safiran-fs.com

                               

 

                           ۰۹۱۸۵۶۲۳۷۹۱                            

جستجو